Masz pytanie ? Napisz !

 biuro@print4you24.pl

Druk książek

Druk książek

Książki można obdarzyć bezgraniczną miłością już od najmłodszych lat. A co zrobić, żeby każda książka odwzajemniała te uczucia wszystkich czytelników ze zdwojoną siłą? Zadbać o ich najwyższą jakość i perfekcyjny wygląd. Zwróć uwagę, że druk książek to skomplikowany proces, dlatego warto skorzystać z profesjonalnie przygotowanej oferty drukarni znajdującej się w mieście Warszawa. Co więcej, wygląd jest nie mniej ważny od treści, dlatego cały druk książek powinien odbywać się w zaufanej drukarni, jaką jest Print4You.
Druk to coś, na czym znamy się najlepiej, dlatego mamy przyjemność zaproponować Państwu najwyższą jakość usług. Oferujemy druk książek w małych i większych nakładach, a także szeroki wybór w zakresie rodzajów papieru oraz oprawy. Publikacje drukowane przez nas charakteryzują się dokładnością oraz głębokim nasyceniem barw.

  Format (wymagane)

  Orientacja (wymagane)

  Zadruk okładki (wymagane)

  Okładka papier (wymagane)

  Foliowanie okładki (wymagane)

  Zadruk środka (wymagane)

  Papier środek (wymagane)

  Ilość stron (wymagane)

  [group group-842]
  W tym stron kolorowych (wymagane)
  [/group]

  Sposób oprawy (wymagane)


  Papier

  Jeśli chodzi o druk książek to wykorzystujemy papier o najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór wszelkich jego rodzajów. Dzięki temu, w zależności od potrzeb, możliwe jest dobranie jak najlepszego materiału dla uzyskania zadowalającego efektu. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest druk książek na papierze offsetowym o gramaturze 80g, co pozwala na uzyskanie żywych i soczystych barw w ekonomicznej cenie. Oferujemy też druk książek na papierze kredowym. Ten typ papieru charakteryzuje się wyjątkową białością, a dzięki nieprzeźroczystej powierzchni tusz nie przebija na drugą stronę. W naszej bogatej ofercie znajduje się kilka jego rodzajów. Papier błyszczący jest polecany dla fotografii i ilustracji o dużym kontraście, natomiast na papierze matowym doskonale będą się prezentowały obrazy o pastelowych barwach. Oferujemy również druk książek na papierze satynowanym. Możliwy jest druk kolorowy i czarno-biały.

  Oprawa

  Profesjonalny druk książek obejmuje także dobranie odpowiedniej oprawy. Proponujemy bindowanie za pomocą spirali, oprawy szyte, oprawy klejone oraz oprawy szyto-klejone – zwykle uzależnione jest to od objętości książki. Bindowanie za pomocą spirali polecane jest w przypadku publikacji, których objętość nie przekracza 60 stron. Jeśli mamy do czynienia z projektem o większej objętości, najlepszym rozwiązaniem będą oprawy szyte, oprawy klejone oraz oprawy szyto-klejone. Oferujemy wszelkie typy okładek – w zależności od oczekiwanego efektu możliwe jest dobranie tradycyjnej oprawy kartonowej lub spersonalizowanie projektu dzięki uszlachetnieniom lub satynowaniu.

  Druk niskonakładowy

  Nasza drukarnia umożliwia druk książek w małych i większych nakładach. Takie rozwiązanie pozwala na zamówienie próbnego egzemplarza książki w celu sprawdzenia przed większym zamówieniem, czy efekt końcowy jest zadowalający i spełnia nasze oczekiwania.
  Odwiedziłeś egzotyczne miejsce i przywiozłeś ze sobą pamiątki w postaci zdjęć z wyjazdu? A może uwieczniłeś rodzinny piknik i chcesz zebrać fotografie w jednym miejscu? Dzięki drukowaniu niskonakładowemu możemy stworzyć projekty, których nie przyjęłoby do druku wydawnictwo książkowe – albumy rodzinne, wspomnienia, publikacje przeznaczone tylko dla określonej grupy osób lub też materiały reklamowe i promocyjne zebrane w tak atrakcyjną formę. To niespotykany i oryginalny sposób ich przedstawienia, który z pewnością zapadnie w pamięć klientów.