Masz pytanie ? Napisz !

 biuro@print4you24.pl

Druk katalogów i broszur

Druk katalogów i broszur

Broszury i katalogi jako skuteczne narzędzie marketingowe

Firmowe katalogi oraz broszury to doskonałe i ekonomiczne narzędzie komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Jest to wspaniały opis działalności firmy – dzięki atrakcyjności wizualnej pozwala zainteresować odbiorców oraz udzielić im możliwie jak najbardziej wyczerpujących informacji (zarówno w formie tekstu, jak i obrazów) na temat działalności, oferty, historii i innych. Niezwykle ważne jest zaprojektowanie spójnej i oryginalnej identyfikacji wizualnej firmy, aby katalog zapadł w pamięć odbiorców i budował pozytywny wizerunek danej marki. Warto zatem postawić na wysokojakościowy druk broszur, by zawarte w nich treści prezentowały się estetycznie i zachęcająco.

  Format (wymagane)

  Orientacja (wymagane)

  Zadruk okładki (wymagane)

  Okładka papier (wymagane)

  Foliowanie okładki (wymagane)

  Zadruk środka (wymagane)

  Papier środek (wymagane)

  Ilość stron środka (wymagane)

  Sposób oprawy (wymagane)


  Druk broszur i katalogów

  Drukowanie broszur to coś, na czym znamy się najlepiej! Oferujemy druk katalogów w różnych formatach – od najbardziej popularnych, takich jak A4 czy A5, aż po formaty niestandardowe, także w różnych orientacjach. Zazwyczaj wykorzystujemy druk offsetowy. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dlatego każdy projekt jest personalizowany i realizowany zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi Klienta. Oferujemy szeroki wybór w zakresie metod uszlachetnienia druku, gramatur i rodzaju papieru oraz wielu innych możliwości. Dzięki temu każdy druk broszur będzie wyjątkowy i z pewnością przyciągnie uwagę Twoich odbiorców. W zależności od tego, jaka branżę reprezentuje Twoja firma zaproponujemy Ci rozwiązania, które najlepiej oddadzą jej misję i przekaz, jednocześnie zachęcając odbiorców do zakupienia produktów lub usług przez Ciebie oferowanych. Z nami drukowanie broszur to proces szybki i przyjemny!

  Szereg możliwości, wachlarz korzyści

  Korzystając z naszej usługi, jaką jest drukowanie katalogów możesz spodziewać się wysokiej jakości i satysfakcjonującego efektu. Dysponujemy sporym zapleczem technicznym, co pozwala nam zaproponować Ci wiele interesujących rozwiązań, które wyróżnią Twoje firmowe broszury wśród konkurencji. Dajemy możliwość wyboru sposobu zadruku stron oraz rodzaju oprawy – tę drugą dobrze jednak dostosować jest do objętości katalogu.
  Katalogi szyte są najczęściej stosowanym rozwiązaniem jeśli chodzi o oprawę broszur, natomiast katalogi spinane za pomocą spirali zalecane są do broszur o objętości do 60 stron. Z tym rodzajem oprawy można często się spotkać w publikacjach takich jak mapy czy przewodniki turystyczne – jest to rozwiązanie niezwykle wygodne ze względu na możliwość szybkiego odnalezienia dowolnej strony. Dla katalogów o dużej objętości, polecamy oprawę klejoną, która w trwały sposób zepnie ze sobą wszystkie strony.
  Wybierz naszą usługę, jaką jest drukowanie katalogów i wyróżnij się wśród konkurencji!